NEWS | KOLEJ TUN DR. ISMAIL
» NEWS »

NEWS

2021

EMCEE: LIGHTS ON! EXPLOSION SPARK OF HOSTING STAGE
Sunday, 28 Nov 2021

SISWA DIRAI, BAKTI DIHARGAI
Thursday, 28 Oct 2021

KTDI SEMARAK JIWA MERDEKA
Wednesday, 27 Oct 2021

PENDEBAT KTDI: KEKAL AKTIF WALAUPUN SEMESTER BELUM BERMULA
Tuesday, 26 Oct 2021

PUTRA GLOBAL CONFERENCE ON STUDENT LEADERSHIP & HIGH-IMPACT INVOLVEMENT (PUTRAGC 2021)
Wednesday, 20 Oct 2021

AUDIT DALAMAN SISTEM PENGURUSAN KUALITI (QMS)
Monday, 20 Sep 2021

"BONDING SESSION" ERAT UKHWAH KELAB DEBAT KTDI
Wednesday, 15 Sep 2021

PERKONGSIAN ILMIAH : ANDAI INI YANG TERAKHIR
Wednesday, 01 Sep 2021

PENUTUP BULAN RAMADHAN: MAJLIS KHATAM AL-QURAN KOLEJ TUN DR. ISMAIL 2021 TETAP DIJALANKAN ATAS TALIAN
Thursday, 26 Aug 2021

INISIATIF KREATIF PELAJAR KTDI MENCARI PELAPIS KEBUDAYAAN
Thursday, 26 Aug 2021

PENGHANTARAN PULANG PELAJAR FASA 2
Friday, 30 Jul 2021

TRIVIA HOUR 2021
Thursday, 08 Jul 2021

PENDEKATAN BAHARU UNTUK MENYAMPAIKAN ILMU SUNTINGAN
Thursday, 08 Jul 2021

RECOGNIZE AND AVOID
Tuesday, 06 Jul 2021

KEJAYAAN PESKO MENARIK MINAT PELAJAR DALAM BIDANG PROTOKOL DAN PENGACARAAN
Monday, 05 Jul 2021

QUALITY GRADUATES, THE DREAM OF EVERY ORGANIZATION
Friday, 25 Jun 2021

RECREATIONAL EXPOSURE COURSE 2021
Monday, 21 Jun 2021

TUN DR ISMAIL COLLEGE, UPM COMMITTED TO FORMING A GENERATION OF ENVIRONMENTAL LOVE
Tuesday, 08 Jun 2021

CARNIVAL GREEN CAMPUS 2021
Tuesday, 08 Jun 2021

TUN DR ISMAIL COLLEGE FIRST HYBRID LEADERSHIP COURSE, UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
Tuesday, 08 Jun 2021

ANTI -DRUG FORUM: KNOW AND AVOID
Tuesday, 08 Jun 2021

Inheritance Council and Letter of Appointment Session 2020/2021
Wednesday, 02 Jun 2021

SUCCESS THE WORLD SUCCESS THE AFTERLIFE
Friday, 28 May 2021

SEMARAK BASIC WORKSHOP ON INTERNATIONAL LEVEL LITERATURE 2021
Monday, 24 May 2021

TUN DR ISMAIL COLLEGE FIRST HYBRID LEADERSHIP COURSE, UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
Monday, 19 Apr 2021

KEKAL AKTIF GAYA NORMA BAHARU BERSAMA AKTIF BERSAMA SIFU
Tuesday, 13 Apr 2021

[TAHNIAH WARGA KOLEJ TUN DR ISMAIL]
Monday, 12 Apr 2021

BENGKEL TATARIAS KESAN KHAS MENJADI PERHATIAN WARGA UPM
Wednesday, 24 Mar 2021

PELAKSANAAN PROGRAM 111 SECONDS CHALLENGE 2.0
Wednesday, 24 Mar 2021

MEMAHAMI PERSONALITI DIRI

Program Bual Bicara Pakar

BKUPM Organised Meeting And Strategic Planning Workshop For MAKUMA

KARNIVAL PENGAJIAN TINGGI NEGARA

[07/06/2018] Together sharing the Fun

KOLEJ TUN DR. ISMAIL
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 7375
-
CULeFAX:05:23